Styropian Grafitowy Frezowany Swisspor EPS 031 gr. 20 cm cena za paczkę
Styropian Grafitowy Swisspor Lambda 031 gr. 20 cm z frezem. Styropian cena za paczkę. Optymalne rozwiązanie na ściany grubości 25 cm dla budynków energooszczędnych. Frez eliminuje ryzyko powstania mostków termicznych.
| Kod produktu: | SW_L20F |
| Producent: | Swisspor |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 10 |
| Zastosowanie: | na elewację |
| Lambda: | 0,031 W/mK |
| Opór cieplny: | 6,45 m2K/W |
| Wytrzymałość na zginanie: | 115 kPa |
| Grubość płyt: | 20 cm |
| Zawartość op. m2: | 1,433 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,287 m3 |
| Cena za op.: | 59,00 zł |
| Cena za m2: | 41,26 |
Styropian grafitowy 20 cm
Idealny do ocieplenia domów energooszczędnych i pasywnych.
Zastosowanie:
- izolacja termiczna ścian, loggi balkonowych, ościeży drzwiowych i okiennych oraz w obiektach gdzie występuje konieczność osiągnięcia znacznych oszczędności energii cieplnej przy stosunkowo małej grubości warstwy izolacyjnej.
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: