tel. 515 361 651


Klej z włókien do zatapiania siatki SEMPRE TU-200

Klej z włókien do zatapiania siatki SEMPRE TU-200
SEMPRE TU-200 klej z włókNEM do zatapiania siatki oraz przyklejania styropianiu białego lub grafitowego. Cena za worek 25 kg z dostawą gratis od 48 opakowań.

Kod produktu: SE_TU_200
Producent: Sempre
Dostępność: Dostępny
Punkty: 0
Zastosowanie: klej do siatki
Cena za op.: 21,00 zł


Klej do zatapiania siatki SEMPRE TU-200

SEMPRE TU 200 klej z włókien do zatapiania siatki oraz przyklejania styropianiu białego lub grafitowego. Cena za worek 25 kg z dostawą gratis od 48 opakowań.

Charakteryzuje się wysoką przyczepnością, wysoką elastycznością po związaniu oraz wysoką odpornością na powstawanie rys skurczowych. Produkt zawiera włókna, zmocniony polimerami, odporny na warunki atmosferyczne, można go stosować w niskich temperaturach
Do zastosowania w okresie zimowym lub w niskich temperaturach sprzedawana jest wersja TU-200 IGLOO. Dostępny jest również w wersji białej do siatki bez gruntowania. Rekomendowany pod płytki elewacyjne.

Dane techniczne:

Grupa produktów - produkty do elewacji
Podstawowe składniki - cement, wapno, wypełniacze mineralne, dodatki uszlachetniące

Barwa - szara
Zużycie - ok. 4kg/m2

Produkt pakowany jest w worki 25 kg.

Warunki przechowywania:

Produkt przechowywać w fabrycznie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym pomieszczeniu. Okres przydatności do użycia wynosi 12 miesięcy od daty produkcji (patrz: bok opakowania).

Dostawa:

Klej TU 200 o firmy Sempre TU 200 pakowany po 48 szt. 25 kg na palecie. Dostarczamy także w mniejszych ilościach wraz z zamawianymi tynkiem lub gruntem (przy niepełnej palecie).
Warunki dostawy prosimy omawiać telefonicznie.

 
21,00 zł brutto

Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również:
Swisspor Supor Lambda Plus Fasada 032
Styropian 12 cm frezowany Swisspor Fasada


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.