tel. 515 361 651


Tynk silikonowy Sempre Azuro

Tynk silikonowy Sempre Azuro
SEMPRE tynk silikonowy Azuro w wrsji NANO Premium biały do wykonywania pokryć dekoracyjnoochronnych. Cena za wiadro 25 kg z dostawą gratis jeśli zamawiany jest z klejem lub gruntem tynkarskim.

Kod produktu: SE_AZ_T
Producent: Sempre
Dostępność: Dostępny
Punkty: 100
Zastosowanie: tynk elewacyjny
Cena za op.: 150,00 zł
Cena dotyczy: 25 kg


Tynk silikonowy Sempre Azuro Premium NANO

SEMPRE tynk silikonowy Azuro Premium białydo wykonywania pokryć dekoracyjnoochronnych. Cena za wiadro 25 kg z dostawą gratis jeśli zamawiany jest z klejem lub gruntem tynkarskim. Do wyboru dwie granulacje 1,5 mm lub 2 mm.

Do stosowania na zewnątrz budynków. Przeznaczony również do celów renowacyjnych. W ofercie tynk w fakturze pełnej (tzw. baranek) i drapanej (tzw. kornik). Preparaty AZURO GRUNT lub MULTI GRUNT służą do zagruntowania podłoża przed nałożeniem tynku.
Charakteryzuje się dużą przepuszczalnością pary wodnej, Wysoką elastycznością po wyschnięciu oraz zwiększoną odpornością na algi i grzyby, wysoką hydrofobowością. Tynk Sempre Azuro NANO Premium jest łatwy w nanoszeniu i fakturowaniu pacą.

Dane techniczne:

Grupa produktów - cienkowarstwowe masy tynkarskie
Podstawowe składniki -  spoiwo, biel tytanowa, węglan wapnia, woda, dodatki uszlachetniające, środki konserwujące.
Barwa - biała oraz zgodna z wzornikiem IMPRESSIO, MASSIMO lub z dostarczonym wzorem. Dostępne kolory oznaczone są indeksem ASSP.
Powłoka - strukturalna

Produkt pakowany jest w wiadra 25 kg.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w pomieszczeniu chłodnym, lecz chronionym przed mrozem, w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu. Po przemrożeniu produkt nie nadaje się do użycia. Data ważności znajduje się na pokrywie opakowania.

Dostawa:

Tynk Azuro firmy Sempre dostarczamy tylko i wyłącznie wraz z zamawianymi klejami do styropianu lub siatki (przy niepełnej palecie).
Możemy oczywiście wysłać go także wraz z gruntem.
Warunki dostawy prosimy omawiać telefonicznie.
 

 
150,00 zł brutto

Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również:
Styropian Swisspor EPS 040 20 cm
Lambda White Fasada 15 cm


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.