tel. 515 361 651

Kleje

Tylko wtedy gdy zamówisz u nas styropian zaoferujemy najlepsze ceny na klej do styropianu . Kleje w naszej ofercie znajdziesz tak profesjonalnych marki jak Weber, Sempre, Caparol, Mapei oraz inne np. Kreisel lub Ceresit. Współpracujemy z wieloma dostawcami chemii budowlanej dlatego gwarantujemy szeroki wybór produktów z dostawą na terenie Warszawy i okolic. Na miejscu na Płochocińskiej posiadamy także mieszalniki farb i tynków.

Zastosowanie

Do przyklejenie płyt możesz użyć kleje poliuretanowe w piance lub zaprawy klejowe cementowe pakowane w workach po 25kg. Oba rodzaje kleju można stosować na beton komórkowy, pustaki ceramiczne, bloczki silikatowe, cegłę pełną czy też konstrukcję żelbetową. Należy tylko pamiętać o usunięciu starych, słabych tynków oraz o dobrym zagruntowaniu ściany. Zużycie poliuretanowego to ok. 8 m2/op.  a kleju do przyklejenia styropianu 6 kg/m2.

Do zatapiania siatki koniecznie zastosuj jeden ze specjalnych klejów. Ofertę znajdziesz pod linkiem klej do siatki

Dostawa

Dostawy na terenie Warszawy i okolic realizujemy za dopłatą, możliwa jest dostawa z HDS. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie i zależy on od ilości zamawianego towaru.


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.