Cemhurt - Warszawa tel. 22 357 10 01

Styropian kwarantanna

Świadomi jesteśmy już oszustw jakich dopuszczają się producenci  materiałów budwlanych. Na styropian kwarantanna trwać będzie 100 tygodni od dnia opublikowania wyników badań na próbkach pobranych z hurtowni budowlanych lub bezpośrednio od producenta. Kwarantannie poddajemy produkty, które Główny Urząd Nadzoru Budowlanego i/lub Urząd ochrony Konkurencji i Konsumentów uznały za niespełniające deklarwanych właściwości użytkowych. Dla płyt styropianowych najistotniejsze parametry to współczynnik lambda, opór cieplny, wytrzymałość na rozrywanie, na zginanie oraz na ściskanie w przypadku styropianu podłogowego.

Nie patrzymy bezkrytycznie na wszystkie publikacje. Jakość styropianu zależy w dużej mierze od jego przechowywania. Kwarantannie jednak podlegają wszystkie grubości płyt danego produktu.

Styropian poddany KWARANTANNIE

Materiały prezentujemy według zastosowania. Podajemy nazwę produktu z linkiem do katalogu oraz nazwę producenta z linkiem do producenta a także link do wyników badań. Styropian, który znajduje się w sklepie oznaczamy opisem Kwarantanna, oznaczamy jako niedostępny oraz podajemy datę zakończenia kwarantanny.

 

 


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.