tel. 515 361 651

Styropian kwarantanna

Świadomi jesteśmy już oszustw jakich dopuszczają się producenci  materiałów budwlanych. Na styropian kwarantanna trwać będzie 100 tygodni od dnia opublikowania wyników badań na próbkach pobranych z hurtowni budowlanych lub bezpośrednio od producenta. Kwarantannie poddajemy produkty, które Główny Urząd Nadzoru Budowlanego i/lub Urząd ochrony Konkurencji i Konsumentów uznały za niespełniające deklarwanych właściwości użytkowych. Dla płyt styropianowych najistotniejsze parametry to współczynnik lambda, opór cieplny, wytrzymałość na rozrywanie, na zginanie oraz na ściskanie w przypadku styropianu podłogowego.

Nie patrzymy bezkrytycznie na wszystkie publikacje. Jakość styropianu zależy w dużej mierze od jego przechowywania. Kwarantannie jednak podlegają wszystkie grubości płyt danego produktu.

Styropian poddany KWARANTANNIE

Materiały prezentujemy według zastosowania. Podajemy nazwę produktu z linkiem do katalogu oraz nazwę producenta z linkiem do producenta a także link do wyników badań. Styropian, który znajduje się w sklepie oznaczamy opisem Kwarantanna, oznaczamy jako niedostępny oraz podajemy datę zakończenia kwarantanny.

 

 


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.