Hydrostyr 100 gr. 10 cm cena m2
Styropian fundamentowy 10 cm. Płyty styropianowe HYDROSTYR są uszlachetnione związkami hydrofobowymi.
| Kod produktu: | GEN_HYDRO |
| Producent: | Genderka |
| Dostępność: | Niedostępny |
| Punkty: | 1 |
| Zastosowanie: | na fundament |
| Lambda: | 0,038 W/mK |
| Opór cieplny: | 2,60 m2K/W |
| Naprężenia ściskające: | 100 kPa |
| Grubość płyt: | 10 cm |
| Zawartość op. m2: | 3,0 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,300 m3 |
| Cena za op.: | 71,96 zł |
ZASTOSOWANIE
- izolacja zewnętrznych ścian fundamentów i piwnic
- izolacja tarasów i parkingów
- izolacja posadzek na gruncie
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: