cennik styropianu

Cemhurt - Warszawa tel. 22 357 10 01

Styropapa Swisspor Biterm - EPS 100 Rollbahn gr. 10 cm

Styropapa Swisspor Biterm - EPS 100 Rollbahn gr. 10 cm
Styropapa w rulonach EPS 100, oklejona jednostronnie papą podkładową. Wymiary 4,0m x 1m i grubości 10 cm. Maksymalna możliwa grubość to 30 cm oraz długość płyt 4 m. Sprzedawana również w komplecie z papą wierzchniego krycia. Najlepsza na równe podłoża. Można ją przyklejać do starej papy klejem na bazie wody. Proszę zamawiać wielokrotność 4 m2.
Kod produktu: SW_BIT_R
Producent: Swisspor
Dostępność: Dostępny
Punkty: 1
Zastosowanie: dach
Lambda: 0,038 W/mK
Opór cieplny: 2,60 m2K/W
Naprężenia ściskające: 100 kPa
Grubość płyt: 10 cm
Zawartość op. m2: 4 m2
Zawartość op. m3: 0,400 m3


Warstwowe płyty izolacyjne BITERM są przeznaczone do wykonywania izolacji cieplnej dachów, pod pokrycia z papy asfaltowej na podłożu betonowym, drewnianym lub z blachy trapezowej oraz do izolacji cieplnej fundamentów. Stosowane są do wykonywania nowych pokryć dachowych oraz do remontu już istniejących (przy termomodernizacji obiektów).

Warstwowe płyty izolacyjne BITERM ROLLBAHN posiadają wykonane z jednej strony nacięcia rdzenia styropianowego umożliwiające rolowanie wyrobu.Produkowane są w wymiarach 4,0x1,0m i grubości 4-15 cm co 1 cm.

Dzięki nacięciom w styropianie płyty izolacyjne BITERM ROLLBAHN idealnie dopasowują się do powierzchni dachu, co jest istotne zwłaszcza podczas prowadzenia praz renowacyjnych. Zastosowanie płyt izolacyjnych BITERM ROLLBAHN skraca czas wykonywania praz dekarskich – powierzchnia krycia jednej płyty wynosi 4,0 m2. Eliminują one także efekt „klawiszowania” płyt.

 
27,96 zł brutto

Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również:
Styropian Grafitowy Swisspor Lambda EPS 031 Fasada 15 cm


Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie.