Styropian EPS 042 gr. 15 cm
Płyta styropianowa o grubości 15 cm. lambda 042. Minimum logistyczne 30 m3.
| Kod produktu: | IN_042 |
| Producent: | Swisspor |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 127 |
| Zastosowanie: | fasada |
| Lambda: | 0,042 W/mK |
| Opór cieplny: | 3,57 m2K/W |
| Ciężar: | 11,0 kg/m3 |
| Grubość płyt: | 15 cm |
| Zawartość op. m2: | 2,0 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,300 m3 |
| Cena dotyczy: | 1 m2 |
Tani styropian. Grubość płyt styropianowych 15 cm.
- ocieplenie ścian szczelinowych z wentylowaną szczeliną powietrzną,
- ocieplenie domu styropianem,
- dylatacja,
- ocieplenie ścian w lekkich konstrukcjach z zewnętrzną okładziną
- ocieplenie budynków w lekkich konstrukcjach ścianek działowych
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: