Styropian Swisspor EPS 040 Fasada gr. 12 cm cena m2
| Kod produktu: | SW_04010 |
| Producent: | Swisspor |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 380 |
| Zastosowanie: | elewacje |
| Lambda: | 0,040 W/mK |
| Opór cieplny: | 3,00 m2K/W |
| Ciężar: | 12,5 kg/m3 |
| Wytrzymałość na zginanie: | 100 kPa |
| Grubość płyt: | 12 cm |
| Zawartość op. m2: | 2,5 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,300 m3 |
| Cena za op.: | 48,00 zł |
| Cena za m2: | 19,20 zł |
Styropian elewacyjny 12 cm
Płyty styropianowe produkowane metodą spieniania polistyrenu i przeznaczone do wykonywania izolacji termicznej w miejscach o niewielkich obciążeniach mechanicznych (ocieplanie i docieplanie ścian). Ocieplanie ścian oraz stropów od spodu w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplania BSO (metoda lekka-mokra) . Ocieplanie ścian zewnętrznych budynków w konstrukcji z okładziną i wentylowanych szczeliną powietrzną (metoda lekka-sucha). Ocieplanie ścian szkieletowych z poszyciem drewnianym z wentylowaną szczeliną powietrzną od zewnątrz pod tynk.
|
Grubość [mm] |
10 |
20 |
30 |
40 |
50 |
60 |
70 |
80 |
90 |
100 |
120 |
140 |
150 |
200 |
|
Płyt w paczce [szt.] |
56 |
30 |
20 |
15 |
12 |
10 |
8 |
7 |
6 |
6 |
5 |
4 |
4 |
3 |
|
Pow. paczki [m2] |
28 |
15 |
10 |
7,5 |
6,0 |
5,0 |
4,0 |
3,5 |
3,0 |
3,0 |
2,5 |
2,0 |
2,0 |
1,5 |
|
Obj. paczki [m3] |
0,28 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,28 |
0,28 |
0,27 |
0,30 |
0,30 |
0,28 |
0,3 |
0,30 |