Styropian Genderka EPS 040 Fasada gr. 12 cm
Styropian na elewację lambda 040. Płyty grubości 12 cm. Najpopularniejszy styropian Genderka na elewację.
| Kod produktu: | GEN_F12 |
| Producent: | Genderka |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 1 |
| Zastosowanie: | na elewację |
| Lambda: | 0,040 W/mK |
| Opór cieplny: | 3,00 m2K/W |
| Ciężar: | b.d. |
| Wytrzymałość na zginanie: | 100 kPa |
| Grubość płyt: | 12 cm |
| Zawartość op. m2: | 2,50 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,30 m3 |
| Cena za op.: | 50,00 zł |
| Cena za m2: | 20,00 zł |
Genderka 040 12 cm
Zastosowanie styropianu
- izolacja cieplna ścian z elementami z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną
- izolacja cieplna ścian w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
- izolacja cieplna wieńców wykonana jako szalunek tracony pod tynk
- izolacja cieplna nadproży i ościeży
- izolacja cieplna stropów od spodu w Bezspoinowych Systemach Ociepleń
- izolacja cieplna i deskowanie tracone stropów żelbetowych
Zapraszam do zakupu siatki produkcji niemieckiej, najlepszej na rynku w Polsce.
Kwarantanna na styropian
Styropian ten poddajemy kwarantannie do 30 kwietnia 2017 roku.
EPS 040 Fasada marki GENDERKA , publikacja UOKiK
jako niespełniający deklarowanych parametrów użytkowych.
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: