Styropian Grafitowy Swisspor Lambda EPS 031 Fasada 18 cm
Styropian Swisspor LAMBDA EPS 031 gr. 18 cm jest styropianem z najwyższej półki jakościowej. Dopłata do frezu 1,00 zł brutto/m2. Proszę zamawiać pełne opakowania czyli wielokrotność 1,5 m2.
| Kod produktu: | SW_LF18 |
| Producent: | Swisspor |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 383 |
| Zastosowanie: | na elewację |
| Lambda: | 0,031 W/mK |
| Opór cieplny: | 5,80 m2K/W |
| Wytrzymałość na zginanie: | 100 kPa |
| Grubość płyt: | 18 cm |
| Zawartość op. m2: | 1,50 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,270 m3 |
| Cena za op.: | 58,00 zł |
| Cena dotyczy: | 1 m2 |
| Cena za m2: | 38,66 |
Styropian grafitowy 031
Zastosowanie:
- izolacja termiczna ścian, loggi balkonowych, ościeży drzwiowych i okiennych oraz w obiektach gdzie występuje konieczność osiągnięcia znacznych oszczędności energii cieplnej przy stosunkowo małej grubości warstwy izolacyjnej.
Wymiary płyt styropianowych
|
Grubość [mm] |
10 |
20 |
30 |
40 |
50 |
60 |
70 |
80 |
90 |
100 |
120 |
140 |
150 |
200 |
|
Płyt w paczce [szt.] |
56 |
30 |
20 |
15 |
12 |
10 |
8 |
7 |
6 |
6 |
5 |
4 |
4 |
3 |
|
Pow. paczki [m2] |
28 |
15 |
10 |
7,5 |
6,0 |
5,0 |
4,0 |
3,5 |
3,0 |
3,0 |
2,5 |
2,0 |
2,0 |
1,5 |
|
Obj. paczki [m3] |
0,28 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,30 |
0,28 |
0,28 |
0,27 |
0,30 |
0,30 |
0,28 |
0,3 |
0,30 |
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: