Hydrostyr 150 gr. 8 cm cena za m2
Styropian na fundament gr. 8 cm frezowany. Płyty styropianowe HYDROSTYR są produkowane na bazie polistyrenu spienialnego, uszlachetnionego związkami hydrofobowymi, które zwiększają odporność styropianu na chłonięcie wody.
| Kod produktu: | GEN_H15008 |
| Producent: | Genderka |
| Dostępność: | Niedostępny |
| Punkty: | 1 |
| Zastosowanie: | na fundament |
| Lambda: | 0,038 W/mK |
| Opór cieplny: | 2,10 m2K/W |
| Naprężenia ściskające: | 150 kPa |
| Grubość płyt: | 8 cm |
| Zawartość op. m2: | 3,293 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,26 m3 |
styropian fundamentowy EPS 150 cena m2
ZASTOSOWANIE
- izolacja zewnętrznych ścian fundamentów i piwnic
- izolacja tarasów i parkingów
- izolacja posadzek na gruncie
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: