Styropapa 8 cm EPS 100 cena m2
Płyty styropianowe 8 cm EPS 100 oklejone jednostronnie papą podkładową.
| Kod produktu: | SW_ST_08 |
| Producent: | Swisspor |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 1 |
| Zastosowanie: | dach |
| Lambda: | 0,036 W/mK |
| Opór cieplny: | 2,22 m2K/W |
| Naprężenia ściskające: | 100 kPa |
| Grubość płyt: | 8 cm |
| Zawartość op. m2: | 1 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,080 m3 |
Styropapa 8 cm
Styropian EPS 100 oklejony z jednej strony papą. Grubość płyt 8 cm. Cena za m2 płyty styropianu. Zamówienia tylko pow. 100 m2. Dostawa mozliwa w całym kraju.
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: