Tani Styropian 15 cm
Tania płyta styropianowa o grubości 15 cm. Lambda styropianu 042. Najlepszy z najtańszych styropianów.
| Kod produktu: | IN_042 |
| Producent: | Genderka |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 138 |
| Zastosowanie: | fasada |
| Lambda: | 0,042 W/mK |
| Opór cieplny: | 3,57 m2K/W |
| Ciężar: | b.d. |
| Grubość płyt: | 15 cm |
| Zawartość op. m2: | 2,0 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,300 m3 |
| Cena dotyczy: | 1 m2 |
Tani styropian Genderka 15 cm
- ocieplenie ścian budynkow
- izolacja cieplna w lekkich stropach szkieletowych z okładziną
- izolacja cieplna podłóg między legarami
- izolacja cieplna styropianem ścian szczelinowych z niewentylowaną szczeliną powietrzną
- izolacja dylatacyjna
- izolacja cieplna pomiędzy krokwiami
- izolacja cieplna w stropodachach wentylowanych
Klienci, którzy zamówili ten produkt zamówili również: