Styropian Yetico Aqua EPS 120 12 cm
Styropian 12 cm na fundament. Płyty styropianowe AQUA - polistyren uszlachetniony związkami hydrofobowymi. Zastosowanie główne to ściany fundamentowe powyżej poziomu wód gruntowych.
| Kod produktu: | YT_AQ120 |
| Dostępność: | Dostępny |
| Punkty: | 0 |
| Zastosowanie: | fundamenty |
| Lambda: | 0,036 W/mK |
| Opór cieplny: | 3,30 m2K/W |
| Naprężenia ściskające: | 120 kPa |
| Wytrzymałość na zginanie: | 170 kPa |
| Grubość płyt: | 12 cm |
| Zawartość op. m2: | 2,92 m2 |
| Zawartość op. m3: | 0,35 m3 |
Styropian na fundamenty
Styropian Aqua o wytrzymałości na ściskanie 120 kPa i znakomitym współczynniku przenikania ciepła lambda 0,036 . Styropian w chwili obecnej dostępny jest tylko na terenie Wrocławia i okolic.